WSPÓŁPRACA

eBiuletyn-Newsletter


 Kolagen wg różnych źródeł stanowi 30-45% białek naszego ustroju. Jest proteiną młodości decydującą o naszym wieku biologicznym, wyglądzie, odporności na choroby, a nawet samopoczuciu. Od dobrego stanu tkanki łącznej zbudowanej głównie z kolagenu zależy praktycznie wszystko, co dotyczy kondycji naszego organizmu. Dopóki procesy syntezy kolagenu przebiegają w nim sprawnie, dopóty jesteśmy zdrowi, młodzi i piękni. Gdy zaczynają słabnąć, rzeszotnieją nam kości, słabnie wzrok, twardnieją ścianki naczyń, a skóra zaczyna się marszczyć. Twarz jest szczególnym odbiciem stanu naszego kolagenu ustrojowego. W jej skórze tworzy on wraz z elastyną siatkę proteinową, która wiąże wodę. Kolagen podlega ciągłym procesom wymiany. Dopóki wymiana przebiega sprawnie – tkanka jest także sprawna i młoda.

Kolagen powstaje w komórkach wytwórczych: fibroblastach i chondrocytach w procesach zwanych kolagenogenezą. Ewoluuje od prostego łańcucha aminokwasów poprzez postać spirali (helisy), następnie potrójnej helisy, do postaci fibrylarnej, a wreszcie włóknistej. Włókna kolagenu tworzą wiązki, a one – tkankę. Kolagen utrzymuje strukturę 3 helisy poprzez wiązania międzyspiralne, które pękają niezwykle łatwo, np. pod wpływem temperatury. U człowieka, przy 42ºC. Dlatego hydrat kolagenu, który pod nazwą handlową Kalogen Naturalny stanowi flagowy Produkt Colway – wymaga pieczołowitej ochrony przed temperaturą. Przegrzany, np. wskutek nieopatrznego pozostawienia w słońcu lub w pobliżu grzejników – denaturuje się, przechodząc w statystyczny kłębek białek tracąc aktywność biologiczną.

Produkty dysymilacji helis rybiego kolagenu molekularnego bez problemu penetrują naskórek, aby jego naturalnymi kanałami, drogą pozakomórkową, wzdłuż złogów keratynowych docierać do warstwy podstawnej i dalej… Transepidermalność produktów rozpadu molekuł kolagenu rybiego nie polega na ich wbudowaniu się w nasz kolagen organiczny. W największym uproszczeniu; mechanizm ten opiera się o stymulację fibroblastów do nadprodukcji kolagenu własnego.

Colway proponuje unikalne produkty, które w odróżnieniu od najlepszych nawet kosmetyków światauderzają w przyczynę starzenia się, zamiast walczyć średnio skutecznie z jego skutkami.

  

Kolagen Naturalny jest roztworem wodnym (hydratem) trzeciorzędowego kolagenu, izolowanego ze skór ryb słodkowodnych. Żel kolagenowy występuje w trzech stopniach pigmentacji: biało-przeźroczyty (platinum), szaro-perłowy (silver) i ciemno-szary (graphite).

Skład INCI Kolagenu Naturalnego budzi z powodu swojej „krótkości „ zazdrość wielu kosmetologów: woda i aktywne biologicznie białko – kolagen, plus odrobina białka siostrzanego elastyny. W symbolicznych ilościach: kwas mlekowy który występuje naturalnie w naszym organizmie i krótkołańcuchowy kwas tłuszczowy wiązany prostym alkoholem (caprylyl glycol). Ten ostatni jest w kolagenie naturalnym sensacyjnym „zastepcą” konserwantów. Żadnych parabenów, barwników, aromatów. Żadnej chemii organicznej.

 

Kolagen Naturalny nie jest ani panaceum, ani cudem w płynie , który usunie głęboką zmarszczkę starczą – w istocie starą ranę skóry właściwej. Systematycznie, dwukrotnie w ciągu dnia aplikowany na mokrą (!) skórę likwiduje jednak już po ok. trzech miesiącach w 100% (!) tzw. zmarszczki suche, powstające z deficytu wody w epidermie i spłyca znacznie świeże zmarszczki starcze i mimiczne. Co jednak najważniejsze : Kolagen Naturalny stymulując fibroblasty, potrafi zatrzymać na całe lata główne procesy dysymilacji kolagenu organicznego typu I i II. Oznacza to w praktyce nie pojawienie się przez lata całe zmarszczek nowych !!!

  

Colvita – jest suplementem diety. Taki status formalny posiada kapsułka zawierająca liofilizat hydratu kolagenu rybiego, ekstrakt z alg morskich i aktywna witaminę E. Colvita jest jedynym na świecie biologicznie aktywnym kolagenem w kapsułce. Kompletnym zbiorem wszystkich aminokwasów kolagenowych w formie pełni przyswajalnej dla ustroju. Kapsułką młodości, która zawiera obok kolagenu, aktywną witaminę E i ekstrakt najcenniejszej suplementacyjnie rośliny na planecie – morszczyna pęcherzykowatego – Fokus vesiculosus, źródła unikalnych mikroelementów i prawdziwego pomostu pomiędzy biotopem a biocenozą. Ten biokorektor, kosmetyk „od wewnątrz” i suplement aminokwasowo-mineralno-witaminowy po prostu rewelacyjnie działa.

  

Linia kosmetyczna Natura Collagen to kosmetyki wytwarzane w najwyższych biotechnologiach, z użyciem kolagenu rybiego jako komponentu w to miejsce, gdzie firmy kosmetyczne stosują zazwyczaj proteiny roślinne lub syntetyczne polimery. Serię kosmetyczną Colway charakteryzuje wyjątkowe bogactwo substancji aktywnych. Przykładowo kremy i eliksir pod oczy są nimi wręcz przeładowane. W produktach tych odnajdziesz najdroższe na świecie obecnie komponenty, dostępne tylko w hurtowniach, w których zaopatrują się wytwórcy kosmetyków z „najwyższej półki”. Przykładowo: matrykiny, fitoestrogeny, czy ekstrakty roślinne pozyskiwane wyłącznie z pędów wzrostu – nie występują w takim udziale procentowym, jaki mają w serii Colway nawet w wielu kremach przeciwzmarszczkowych, których ceny za uncję przekraczają kilkaset dolarów. Składniki takie jak Liporeductyl® , Matrixyl™ , to absolutnie najwyższa liga. Pierwszego dodano do Serum Wyszczuplającego Colway aż 7%, zaś drugiego (1gram = gram złota 14 k) do kremu na noc – aż 3% !!!

 

  Czy produkty Colway są drogie ? na pierwszy rzut oka na ich ceny detaliczne – tak. Kto jednak pozna niesłychaną wydajność Kolagenu Naturalnego , którego dosłownie 3 krople stanowią dozę aplikacyjną np. na twarz, kto porówna składy INCI kremów Colway z innymi kosmetykami wysokiej klasy , kto pozna ceny innych suplementów diety najwyższej jakości lub koszty procesu liofilizacji kolagenu – ten już nie powie, że produkty Colway są drogie w stosunku do ich wartości obiektywnej

 

Inni już stosują Kolagen Naturalny, a Ty?

Złóż zamówienie i zostań naszym kolejnym zadowolonym Klientem!


Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00zł
Suma 0,00zł

Realizuj zamówienie

Dystrybutorzy

PodlaskieWarmińsko-mazurskieMazowieckieKujawsko-pomorskieDolnośląskieZachodniopomorskieOpolskieLubelskieWielkopolskieLubuskiePomorskieŁódzkieŚląskiePodkarpackieŚwiętokrzyskieMałopolskie

POLECAMY


Produkt oryginalny posiada specjalną banderolę producenta.

Producent zabezpiecza hydrat kolagenu przed działaniem wysokiej lub niskiej tempera- tury termoizolacyjnym styropianowym wypełnieniem opakowań

W okresie zimowym i letnim w przypadku prognozy pogody poniżej 5 st.C lub powyżej 28 st.C produkt wysyłany jest dodatkowo w specjalnych termoboxach


Copyright © 2009 Krajowe Centrum Kolagenu™ - All rights reserved