WSPÓŁPRACA

eBiuletyn-Newsletter

 

 

Odpowiadamy na pytania Klientów…

„Ile jest kolagenu w kolagenie Platinum, Silver i Graphite?”

 

Zawartość kolagenu w Kolagenie Naturalnym inaczej Hydracie Kolagenu, mierzy się ilością jednostek hydroksyproliny (aminokwas występujący w białkach) w µg/cmł.

Preparat zawierający powyżej 1.000,00 jednostek hydroksyproliny, traktuje się jako preparat o wysokim wysyceniu białkami kolagenowymi.

Zawartość hydroksyproliny w Kolagenie Naturalnym Colway to aż 1850 jednostek! 

Nie posługujemy się określeniem procentowym, mogłoby to zostać źle odebrane przez biochemika. Określenie, że w produkcie jest XX procent czystego kolagenu jest wprowadzaniem klienta w błąd. Zostało wymyślone na potrzeby marketingowe firm prowadzących dystrybucję kolagenu, które chcąc sprzedać jak najwięcej, propagują informację, że ich produkt zawiera np. 99% kolagenu... co oczywiście nie jest prawdą. 

Odpowiedź bowiem - około 45%, czy może 98% w suchej masie, nie oddaje istoty zagadnienia. Po oddzieleniu wody, kwasu mlekowego i stabilizatorów, które w procesie emulgacji nadają preparatowi postać żelu - otrzymalibyśmy z powrotem niemal czyste białko. Wówczas jednak produkt utraciłby właściwości transepidermalne i byłby nietrwały.

Lepsza jest odpowiedź - maksimum ilości, możliwej do całkowitego wchłonięcia poprzez zewnętrzną warstwę naskórka. 

 

Kolageny: Platinum, Silver i Graphite różnią się między sobą stopniem zapigmentowania. Kolagen Platinum "najczystszy", dysymiluje do nieco mniejszych biochemicznie produktów rozpadu co czyni go łatwiejszym we wchłanianiu. Stąd też zasadnym jest dedykowanie Kolagenu Platinum do pielęgnacji twarzy i dekoltu. Jednak jego skład aminokwasowy i rozkład podjednostek w łańcuchach nie odbiega od żelu bardziej zapigmentowanego.

 

Inni już stosują Kolagen Naturalny, a Ty?

Złóż zamówienie i zostań naszym kolejnym zadowolonym Klientem!


Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00zł
Suma 0,00zł

Realizuj zamówienie

Dystrybutorzy

PodlaskieWarmińsko-mazurskieMazowieckieKujawsko-pomorskieDolnośląskieZachodniopomorskieOpolskieLubelskieWielkopolskieLubuskiePomorskieŁódzkieŚląskiePodkarpackieŚwiętokrzyskieMałopolskie

POLECAMY


Produkt oryginalny posiada specjalną banderolę producenta.

Producent zabezpiecza hydrat kolagenu przed działaniem wysokiej lub niskiej tempera- tury termoizolacyjnym styropianowym wypełnieniem opakowań

W okresie zimowym i letnim w przypadku prognozy pogody poniżej 5 st.C lub powyżej 28 st.C produkt wysyłany jest dodatkowo w specjalnych termoboxach


Copyright © 2009 Krajowe Centrum Kolagenu™ - All rights reserved