WSPÓŁPRACA

eBiuletyn-Newsletter

Szampon zagęszczający z diosminą

Szampon zagęszczający włosy z dosminą jest produktem, w którym po raz pierwszy w światowej historii kosmetyków do pielęgnacji włosów zastosowano aktywną biologicznie formułę diosminy i Ku Shen, ekstrakt chińskiego zioła**************************

Sprawdź ofertę rabatową

i kupuj taniej!Więcej szczegółów


117,00zł brutto

58 dostępnych

 
 
  Szampon Zagęszczający Włosy z diosminą dr Słonia

 pojemność 200 mlPIELĘGNACJA SPECJALNA ● ODBUDOWA CEBULEK WŁOSÓW  ● UNIKATOWA FORMUŁA

 

Szampon Zagęszczający Włosy jest kolejnym pionierskim produktem Colway. Jego unikatowość wynika z zastosowania po raz pierwszy w światowej historii kosmetyków włosowych aktywnej biologicznie formuły diosminy.

Dzięki jej działaniu uzyskujemy możliwość realnego wpływu na proces wyrastania włosów w miejscu, gdzie faktycznie włos powstaje. Diosmina powoduje skurcz i rozkurcz naczyń krwionośnych w cebulce włosowej. Efektem tego jest wzmożony przepływ krwi, a to z kolei oznacza więcej substancji odżywczych dostarczonych do komórek macierzystych włosów. Włosy wyrastają silniejsze i zwiększa się ich ilość.

Szampon Zagęszczający Włosy Colway w odróżnieniu od innych szamponów na rynku dedykowanych regeneracji włosów, działa nie tylko w czasie mycia głowy, lecz aż do kolejnego mycia. Diosmina jest bowiem mikronizowanym ciałem stałym i nawet po spłukaniu wodą włosów pozostaje w porach skóry głowy. Powoduje to lepsze, długotrwałe ukrwienie cebulek włosowych i zauważalny efekt zmniejszenia się ilości włosów traconych w czasie czesania już po 2-3 zastosowaniach.

Poprawiona formuła Szamponu Zagęszczającego Colway wzbogacona została ekstraktem rośliny Ku Shen (Sophora flavescens), stosowanej od wieków w medycynie chińskiej, jako lek skutecznie hamujący procesy łysienia o podłożu hormonalnym.

Na trwały efekt zagęszczenia włosów należy poczekać do czasu, gdy wszystkie żywe jeszcze cebulki, jakie posiadamy wzmocnią się i wydadzą nowy włos, który musi urosnąć. Czyli około 2-3 miesiące, w czasie których zalecamy systematyczne mycie głowy Szamponem Zagęszczającym Colway nie rzadziej, niż dwa razy w tygodniu. Dla uzyskania maksymalnego efektu zalecamy wcieranie w skórę głowy Kolagenu Naturalnego Graphite Colway, który efektywnie wspomaga działanie Szamponu z diosminą.

Produkt nie zawiera parabenów, SLS, SLES ani silikonów. Zalecany jest przede wszystkim osobom posiadającym osłabione cebulki włosowe i tracącym w nadmiarze włosy głowy.

 

Sposób użycia:

Nanieść szampon na mokre włosy, masować nie krócej niż przez jedną minutę.Spłukać.

Szampon Zagęszczający Colway nie jest sztucznie zagęszczany i zawiera substancje stałe, mikronizowane, co powoduje jego rozwarstwianie, dlatego przed każdym użyciem należy go wymieszać, potrząsając energicznie opakowaniem.

 

Skład wg INCI:

Aqua, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropylbetaine, Polyquaternium-7, Lactic Acid, Glicerin, Sodium Benzoate / Potassium Sorbate, Parfum, Ethoxydiglycol, Diosmine, Sophora Flavescens, Hesperidine, Limonene, Linalool, Citral.

 

 

"Doktor Krzysztof Słoń pięknie mówi, że przecież nigdy niczego nie wynalazł. On tylko zawsze opracowywał „trochę lepsze” metody pozyskiwania lub zastosowania substancji dawno znanych. I tak nudząc się na emeryturze „opracował” m.in. formułę diosminy, która posmarowana na nogi wywołała ich ultra ukrwienie. Tak „niechcący” wynalazł szampon, który w sposób nieporównywalny do wszystkiego, co jest na rynku stymuluje do akcji cebulki włosowe"

 

 

Dowiedz się więcej o Szamponie dr SłoniaBrak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00zł
Suma 0,00zł

Realizuj zamówienie

Dystrybutorzy

PodlaskieWarmińsko-mazurskieMazowieckieKujawsko-pomorskieDolnośląskieZachodniopomorskieOpolskieLubelskieWielkopolskieLubuskiePomorskieŁódzkieŚląskiePodkarpackieŚwiętokrzyskieMałopolskie

POLECAMY


Produkt oryginalny posiada specjalną banderolę producenta.

Producent zabezpiecza hydrat kolagenu przed działaniem wysokiej lub niskiej tempera- tury termoizolacyjnym styropianowym wypełnieniem opakowań

W okresie zimowym i letnim w przypadku prognozy pogody poniżej 5 st.C lub powyżej 28 st.C produkt wysyłany jest dodatkowo w specjalnych termoboxach


Copyright © 2009 Krajowe Centrum Kolagenu™ - All rights reserved